ELEVATOR
Стартап — це не лише про віру в свою ідею, стресостійкість та вдачу. Найголовніше тут — вміння зацікавити, адже потенційного інвестора можна зустріти будь-де, навіть у ліфті бізнес-центру. Ситуація критична: незнайома, але важлива для проєкту людина, закритий простір та всього лише хвилина часу. Як не проґавити шанс та всього за одну поїздку між декількома поверхами вміло представити проєкт, аби в нього повірили? Для чотирьох команд українських наукоємних стартапів «Пітч у ліфті» — це справжнє випробування.
За підтримки
Реєструй свій проєкт на Science Battle
від PJSC Carlsberg Ukraine і можливо саме ти станеш одним із переможців, які отримають до 1 000 000 грн* на реалізацію своїх ідей. Аби поліпшити свої шанси на перемогу, подивися на приклад найкращих стартапів, які коротко презентують свою ідею.
Принцип бренду і компанії Carlsberg — не зупинятись на досягнутому й завжди вдосконалюватися. Саме тому засновник компанії Якоб Якобсен заснував фонд для розробки нових технологій виробництва, прискоривши розвиток науки загалом.

«Воду слонам» розробляють технологію очистки стічних вод мікроводоростями. Проблема чистої води існувала споконвіків, однак люди постійно вдосконалювали технології очищення.
BioSens розробляють прилади для аналізу врожаю на вміст мікотоксинів. Від початку відтворювального господарства люди намагаються підвищувати якість їжі, яку вони вирощують. Адже без вдосконалень неможливо рухатися вперед.
Yunasko створюють найпотужніші накопичувачі електричної енергії в світі. Історія створення акумуляторів – це постійні вдосконалення. Як і заради чого вчені постійно покращували свої винаходи?
Команда SolarGaps має ті самі цінності. Вони створюють розумні жалюзі з сонячними панелями для «кращого завтра». Та чи зможуть вони переконати інвестора, що їхній проєкт найкращий? Погляньмо, що їм вдалось та які вдосконалення передували їхній розробці.
Як розказувати інвестору про свою ідею?
Олена Добророднєва—
бізнес-тренерка, директорка з операційного розвитку UFuture
Як говорити про команду?
Як визначити місію та візію компанії?
Як презентувати фінансову частину інвестору?
Олександр Потапенко—
фінансовий директор інвестиційної групи UFuture
Олена Калібаба—
керівниця «Часопис» в Україні, членкиня ради корпоративного акселератора Radar Tech
Ілля Бачурін—
соціальний психолог, керівник тренінгового центру Inspire Learning та ментор в Demium Startups
Якщо в тебе є наукоємна ідея, тепер ти знаєш, як правильно про неї розповісти. Реєструй свій проєкт на Science Battle від PJSC Carlsberg Ukraine, переможці якого отримають загалом до 1 000 000 грн* на реалізацію своїх проєктів.
Заповни заявку на сайті конкурсу і, можливо, твій стартап стане одним з найкращих у світі.
ПОДІЛИТИСЯ
*За результатами проведення Конкурсу буде визначено два переможці з числа учасників для вручення кожному гранту у сумі до 500 000 грн до сплати податків для проведення наукових досліджень або розробки. Загальний фонд Конкурсу не може перевищити 1 000 000 гривень до сплати податків.
Строки проведення Конкурсу: з 26 серпня по 20 жовтня. Детальні умови Конкурсу за посиланням https://carlsbergukraine.com/media/32997/положення-конкурсу_science-battle.pdf