Індивідуальна програма
Лекції із українськими науковцями спеціально під запит вашої команди


Ваш пріоритет – це wellbeing? Разом із біологами та фізіологами розкажемо про науку сну та харчування, про те, як боротися зі стресом і контролювати емоції!

Хочете прокачати soft skills та творчість у команді? Ми створимо для вас лекції про креативність, пам'ять та професійний гедонізм!

Ми використовуємо науковий підхід, робимо лекції у форматі TED Talk і готуємо завдання, тести та інтерактивні вправи, щоб інформація закріпилася.

Про всі теми розповідаємо через історії.
Про що ми говоримо
Креативність

Часто чуємо такі фрази на кшталт «Я не креативний» або «Я не креативна». Декому пошук нових ідей дається легше, ніж іншим. Проте креативність може розвинути кожен. У чому полягає природа креативності? Які гени впливають на розвиток креативності? Разом із біологом з'ясуємо, у яких частинах мозку «живе креативність» і як можна її підсилити.
Мислення швидке й повільне

Як ухвалювати раціональні рішення? Чим швидке мислення відрізняється від повільного? Яким чином можна оминати упередження власного мозку? Щоб уникнути типових помилок в мисленні, варто ознайомитися з їхньою класифікацією з точки зору філософії, логіки та психології. Варто навчитися шукати власні помилки у мисленні й відпрацювати механізми роботи з ними.
Довголіття

Які методи продовження життя (уповільнення старіння) відомі науці? Розкрити цю тему запросимо генетика та фізіолога, щоб кожен розповів про старіння на мікро- та макрорівні.
Емоції

Здавалося б, емоції – це просто відчуття, викликані приємними або неприємними сигналами, цілковито внутрішні переживання. Люди непогано вміють приховувати власні емоції й читати чужі. Але всього не приховаєш. Адже можна стримати слова, зробити «кам'яне обличчя», проте фізіологічні маркери, як-от пришвидшене серцебиття, ледь помітне тремтіння кінцівок, почервоніння чи збліднення шкіри можна побачити неозброєним оком. Разом з нейрофізіологом з'ясуємо природу виникнення емоцій і техніки їх контролю.
Спорт та їжа

Займатися спортом і правильно харчуватися – основа здоров'я. Ви, напевно, чули це сотню тисяч разів. Теоретично – чудово, але як змусити себе піти до спортзалу після свят і їсти броколі? Чи можна поєднати насолоду зі спортом та здоровим харчуванням? Можна! Секрет розкажуть молекулярні біологи.
Циркадні ритми

Що таке здоровий сон? Як визначити свій біоритм, хронотип, дізнатися, о котрій лягати спати, щоб краще почуватися? Як не сплутати «сову» із людиною з порушеним графіком? Розкаже клітинна біологиня.
Про Куншт
Ми створюємо науково-популярне медіа. Пишемо про фізику, хімію, біологію, технології, космос і медицину. Створюємо проєкти на межі науки та мистецтва. Вже понад шість років працюємо в сфері популяризації науки в Україні, влаштовуємо наукові програми на Книжковому арсеналі та Форумі видавців у Львові.
Дізнатися про ціни
наука як мистецтво
МЕНЮ